Profil kancelarii


Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym. Reprezentujemy przedsiębiorców i doradzamy im w kwestiach prawnych dotyczących ich bieżącej działalności gospodarczej. Wspomagamy ich przy projektach inwestycyjnych i transakcjach transgranicznych. Występujemy jako ich pełnomocnicy w procesach sądowych i arbitrażowych.

Dzięki naszemu wykształceniu, doświadczeniom zdobytym w innych systemach prawnych oraz znajomości języków potrafimy myśleć kategoriami naszych klientów, rozumieć ich oczekiwania i prawidłowo oceniać ryzyka związane z działalnością na obcym rynku. Pomagamy dostrzegać różnice i pokonywać bariery.

W naszej pracy największą wagę przywiązujemy do ciągłości obsługi, indywidualnego podejścia oraz wzajemnego zaufania klienta i jego doradcy prawnego. To właśnie zaufanie oraz wyznawane przez nas zasady mają stanowić podwaliny dla rozwoju kancelarii. Celem naszym jest nie tylko najwyższa jakość usług. Chcemy poznać naszych klientów i ich przedsiębiorstwa, aby w każdym przypadku dopasowywać rozwiązania prawne do ich indywidualnych potrzeb.

 


doll